lietuvių (Lietuva)

Natūrali kosmetika

Kas yra natūrali kosmetika?

Per pastaruosius metus visuomenė pasiekė neregėtą išsivystymo lygį. Šiandien, pavyzdžiui, jau žinome, kokią žalą mūsų organizmui ir visai aplinkai daro tam tikri ydingi įpročiai, prieš kelerius metus galbūt atrodę visiškai normalūs.


Mus supantys neaprėpiami įvairiausios informacijos kiekiai, socialinių medijų iškilimas ir kritinė sveikos gyvensenos svarba, apie kurią girdime kasdien ir visur, neišvengiamai veda prie natūralumo. 


Būti natūraliam tapo šių laikų filosofija ir gyvenimo būdu: mes užsiimame aktyvia veikla lauke (kai tik pasitaiko galimybė), laikomės daugiau ar mažiau subalansuoto mitybos režimo, kurio pagrindą sudaro vaisiai ir daržovės (ir kuo mažiau perdirbtų maisto produktų), ir, žinoma, stengiamės, kad visos mūsų naudojamos kosmetikos priemonės būtų kuo natūralesnės. 


Galinti pasigirti daugiau nei 98 % natūralių ingredientų, Boí Thermal yra viena natūraliausių rinkoje siūlomų kosmetikos linijų.*

Kodėl verta pereiti prie natūralios kosmetikos?

Nes natūralios kosmetikos pasirinkimas yra pagarbos savo odai ir visai aplinkai ženklas.

* Produktai, turintys daugiau nei 98% natūralios kilmės ingredientų. Boí Thermal kosmetikos priemonių vidurkis. Procentinė dalis, apskaičiuota remiantis ISO 16128 natūralios kosmetikos standartu.

Prieš kelerius metus rinkoje ėmė pirmauti natūralios kosmetikos linijos, vartotojams vis dažniau susimąstant apie produktų kokybę ir augant suvokimui, kad savo pasirinkimu atsakome tiek už savo kūno, tiek už aplinkos gerovę.


Renkamės natūralumą, nes esame sąmoningi ir norime gyventi darnoje. Atsargiau vertiname vartojamus produktus ir dėl smarkiai išaugusių alerginių ligų. Dar niekada anksčiau nebuvome tokie atsargūs ir kritiški tyrinėdami įsigyjamų kūno priežiūros priemonių ar maisto produktų sudėtį. 


Tad natūralią kosmetiką galima įvardyti kaip visumą prekės ženklų, kurie apjungia produkto natūralią prigimtį ir optimalų jo veiksmingumą bei garantuoja saugumą, kartu puoselėja pagarbą aplinkai. 

  • Tai kosmetika, pagaminta iš natūralių augalinės kilmės (eteriniai aliejai, gėlės, vaisiai, šaknys...), mineralinės kilmės (vanduo, molis, jūros druska...) ar gyvūninės kilmės (bičių vaškas, bičių pienelis...) produktų, vengiant cheminių produktų.

  • Naudojami žaliavų perdirbimo ir produkto gaminimo procesai yra draugiški aplinkai ir paremti žaliosios chemijos principais.

  • Gaminant kosmetiką laikomasi gamtos tausojimo principo, taip kiek įmanoma labiau sumažinant bet kokias chemines atliekas, galinčias pakenkti natūraliai aplinkai.

  • Produkcijai gaminti naudojami be pesticidų, insekticidų ar herbicidų auginami augalai.

  • Dažnai kartu naudojamos ekologiškos, perdirbtos ir (arba) perdirbti tinkamos pakuotės.

2020 © Visos teisės saugomos. Akesus, UAB.